MzPiektdiena, 2024-04-19, 02:24

Sākums » 2010 » Janvāris » 22

Jau pirmajā periodā iekrājot solīdu pārsvaru, spēli izdodas novadīt līdz pārliecinošai uzvarai 8:5.
        Jau no spēles sākuma mājinieki spēlē ļoti aktīvi, piespiežot viesus kļūdīties un pārkāpt noteikumus. Tieši pēc soda izspēlēm tiek panākts 2:0 (Ivars, Dainis). Viesiem izdodas pretuzbrukumā vienus vārtus atgūt, bet tad atkal Ivars iemet pēc soda izspēles, panākot 3:1. Perioda beigās mājinieki realizē vairākumu un pārtraukumā ejot +3.
        Otrajā periodā pirmie vārtus gūst viesi 4:2. Nedaudz vēlāk Toms atjauno trīs vārtu starpību 5:2. Turpinājumā viesi atkal tiek sodīti par savu rupjo spēli un noteikumu pārkāpšanu. Vairākumā precīzs ir Jānis 6:2. Perioda beigās viesi pēc soda izspēles gūst vārtus un pirms izšķirošās trešdaļas joprojām +3 mājiniekiem.
    & ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 778 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2010-01-22 | Komentāri (0)