MzPiektdiena, 2024-04-19, 19:32

Sākums » 2010 » Janvāris » 25

Par Burtnieku kausa trešā posma uzvarētājiem kļūst komanda Mazā Salaca finālā apspēlējot Cēsu Pentagonu. Trešā vieta Burtnieku novada komandai.
Sīkāk par turnīru ŠEIT.
Bildes no trešā posma apskatāmas ŠEIT.
Skatījumu skaits: 896 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-01-25 | Komentāri (0)

Jau spēles sākumā saulkalnieši tiek aizsūtīti nokdaunā, četru minūšu laikā viesiem gūstot 3 bezatbildes vārtus. Spēles turpinājumā mājinieki tā arī nespēj atgūties un cieš sakāvi ar 15:4.
Pirmo naglu Saulkalnes zārkā iedzen Rūdis, kurš mazākumā izvirza vadībā Burtnieku novadu. Tad izceļas Ivars un Toms, panākot 3:0. Pēc nospēlētām 10 minūtēm tablo rāda jau 4:0 viesu labā, kad vēlreiz precīzs ir Ivars. Pēc pāris minūtēm viesiem izdodas realizēt vairākumu, bet perioda izskaņā Dāvis atjauno 4 vārtu pārsvaru.
Otrajā periodā viesi panāk 8:1 pēc Ivara un diviem Toma precīziem metieniem. Pašā perioda izskaņā Saulkalne gūst savus otros vārtus un atpūtā ejot 8:2 Burtnieku labā.
Trešo periodu Saulkalnes treneris nolēmis uzsākt bez vārtsarga! Kā izdevās nosk ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 825 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2010-01-25 | Komentāri (0)