15:10 Spēle par trešo vietu
15:30 Spēle par pirmo vietu

Neskaidrību gadījumā zvanīt pa telefonu 26194714 Rūdolfs
Skatījumu skaits: 836 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-01-13 | Komentāri (0)

Trīs spēļu izbraukumu sākam ar izmocītu uzvaru "buļļos" Inčukalnā. Pirmajā trešdaļā nospiedošs pārsvars ir viesu komandai, bet bumbiņa spītīgi lido visur citur tikai ne vārtos. Trešdaļas beigās Modris beidzot izvirza vadībā Burtnieku komandu. Otrā trešdaļa sākas ar Jāņa gūtiem vārtiem un 2:0, kad spēlētas 33 sekundes. Bet tad pašpārliecinātības velniņš sāk dzīt jokus un jau pēc divām minūtēm 2:3. Tā arī beidzas otrā trešadaļa. Trešās trešdaļas sākumā Inčukalns panāk jau 2:5 un viesi pieprasa pusminūtes pārtraukumu. Kad trešdaļā nospēlētas trīspadsmit minūtes, Dāvis beidzot realizē skaitlisko vairākumu un panāk 3:5. Vēl pēc četrām minūtēm Toms, ne bez veiksmes palīdzības, pārspēj fantastiski spēlējošo Inčukalna vārtsargu, samazinot rezultāta starpību līdz 4:5. Spēles pēdējās minūtēs viesi izmisīgi cenšas panākt izlīdzinājumu un tas arī izdodas - Rūdis no vārtu priekšas raida bu ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 852 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-01-13 | Komentāri (1)