MzCeturtdiena, 2024-04-25, 22:37

Sākums » 2010 » Janvāris » 30

Kārtējā spēle Latvijas čempionātā tika aizvadīta viesos Ropažos pret komandu Jaguāra ķepa. Pirmajā tikšanās reizē Matīšos mājinieki tikai pašās spēles beigās guva pārsvaru un izcīnija uzvaru ar 14:12.
Šoreiz spēle tika aizvadīta pēc līdzīga scenārija un tika izcīnīta uzvara ar 9:6.
Pirmie vārtus gūst viesi, kad Rolands viens izlaužas pret vārtsargu un pārspēj to. Mājinieki gan rezultātu izlīdzina, bet Dāvis vairākumā izvirza viesus vadībā 2:1. Trešdaļas beigās Jaguāri pārspēj Andri un pārtraukumā ejot 2:2. Otrās trešdaļas sākumā vārtus gūst vispirms Ivars, tad divus vārtus gūst Toms panākot 5:3 un Rolands 6:4. Trešdaļas beigās gan mājienieki vārtus atgūst spēlējot mazākumā un pirms pēdējās trešdaļas minimāls vienu vārtu pārsvars. Trešās trešdaļas sākumā savus pirmos vārtus Burtnieku novada komandā gūst Roberts. Ķepa gan vēlreiz spēj panākt minimālo -1, bet tas arī ir viss, ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 961 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-01-30 | Komentāri (0)