MzCeturtdiena, 2024-05-02, 15:50

Sākums » 2010 » Janvāris » 22 » Revanšs mājās pēc zaudējuma Madonā
Revanšs mājās pēc zaudējuma Madonā
13:14

Jau pirmajā periodā iekrājot solīdu pārsvaru, spēli izdodas novadīt līdz pārliecinošai uzvarai 8:5.
        Jau no spēles sākuma mājinieki spēlē ļoti aktīvi, piespiežot viesus kļūdīties un pārkāpt noteikumus. Tieši pēc soda izspēlēm tiek panākts 2:0 (Ivars, Dainis). Viesiem izdodas pretuzbrukumā vienus vārtus atgūt, bet tad atkal Ivars iemet pēc soda izspēles, panākot 3:1. Perioda beigās mājinieki realizē vairākumu un pārtraukumā ejot +3.
        Otrajā periodā pirmie vārtus gūst viesi 4:2. Nedaudz vēlāk Toms atjauno trīs vārtu starpību 5:2. Turpinājumā viesi atkal tiek sodīti par savu rupjo spēli un noteikumu pārkāpšanu. Vairākumā precīzs ir Jānis 6:2. Perioda beigās viesi pēc soda izspēles gūst vārtus un pirms izšķirošās trešdaļas joprojām +3 mājiniekiem.
        Viesi aizvien vairāk sāk nodarboties ar visādām rupjībām, par ko pienācīgi tiek sodīti ar piecu minūšu sodu. Vairākumā mājinieki iemet kārtējos vārtus (Rūdis). Pēc brītiņa Rūdis vēlreiz sarūgtina viesu vārtsargu, panākot jau 8:3. Spēles izskaņā viesi divus vārtus atgūst, uzstādot spēles galarezultātu 8:5.

Punktus mājinieku komandā guva: Ivars 3+0, Rūdis 2+1, Jānis 1+2, Rolands 0+2, Dāvis 0+2, Dainis 0+1, Toms 1+0, Druvis 0+1.

Labākie spēlētāji skatītāju vērtējumā: Ivars, Rolands, Rūdis.
Skatījumu skaits: 780 | Pievienoja: Janka10 | Reitings: 0.0/0