MzPiektdiena, 2024-05-03, 00:52

Sākums » 2010 » Janvāris » 13 » Inčukalnā izmocīta uzvara ''bullīšos''
Inčukalnā izmocīta uzvara ''bullīšos''
01:54

Trīs spēļu izbraukumu sākam ar izmocītu uzvaru "buļļos" Inčukalnā. Pirmajā trešdaļā nospiedošs pārsvars ir viesu komandai, bet bumbiņa spītīgi lido visur citur tikai ne vārtos. Trešdaļas beigās Modris beidzot izvirza vadībā Burtnieku komandu. Otrā trešdaļa sākas ar Jāņa gūtiem vārtiem un 2:0, kad spēlētas 33 sekundes. Bet tad pašpārliecinātības velniņš sāk dzīt jokus un jau pēc divām minūtēm 2:3. Tā arī beidzas otrā trešadaļa. Trešās trešdaļas sākumā Inčukalns panāk jau 2:5 un viesi pieprasa pusminūtes pārtraukumu. Kad trešdaļā nospēlētas trīspadsmit minūtes, Dāvis beidzot realizē skaitlisko vairākumu un panāk 3:5. Vēl pēc četrām minūtēm Toms, ne bez veiksmes palīdzības, pārspēj fantastiski spēlējošo Inčukalna vārtsargu, samazinot rezultāta starpību līdz 4:5. Spēles pēdējās minūtēs viesi izmisīgi cenšas panākt izlīdzinājumu un tas arī izdodas - Rūdis no vārtu priekšas raida bumbiņu vārtu tīklā. Pagarinājumā neviena no komandām vārtus nespēj gūt un seko pēcspēles metienu sērija. Vārtus Burtnieku novada komandas labā gūst Dāvis un Ivars un metienu sērija turpinās līdz pirmajai kļūdai. Inčukalna spēlētājs met neprecīzi, bet arī Dāvim otro reiz nesanāk pārspēt viesu vārtsargu. Arī otru Inčukalniešu metienu Andris atvaira un Ivars, pārspējot pretinieku, izvelk uzvaru Pēdu nav/ Burtnieku novada komandai.
Punktus Burtnieku novada komandas labā guva: Rūdis 1+1, Modris 1+1, Dainis 1+0, Dāvis 1+0, Jānis 1+0, Toms 0+1.
Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Dāvis, Ivars un Rūdis.