MzCeturtdiena, 2024-04-25, 03:37

Sākums » 2010 » Marts » 05

Ceturtajā posmā Burtnieku kausā florbolā uzvaru izcīna komanda Liepupe, finālā pārspējot Burtnieku novada komandu. Trešejā vietā iepriekšējā posma uzvarētāji Mazā Salaca.
Sīkāk par turnīru sadaļā Burtnieku kauss.

Skatījumu skaits: 1453 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-03-05 | Komentāri (0)

Priekšpēdējā spēle regulārajā čempionātā 2.līgā šoreiz tika aizvadīta mājās pret Kalsnavas komandu.
Atceroties iepriekšējās savstarpējās spēles, viegla cīņa nebija sagaidāma arī šoreiz. Kalsnavā gan tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 11:3, bet iepriekšējā sezonā tik gludi viss neklājās.
Šoreiz jau spēles pirmajās minūtēs Rihards un pēc tam Jānis panāk 2:0. Piecpadsmitajā minūtē pēc Daiņa, Kriša un Roberta metieniem rezultāts jau 5:0. Kalsnava pieprasa pusminūtes pārtraukumu, pēc kura nomaina vārtsargu. Tas gan nepalīdz un trešdaļas beigās Krišs arī otro reizi pārspēj pretinieku vārtsargu.
Otro trešdaļu mājinieku vārtos spēli sāk Gatis, kurš pēc divu mēnešu piespiedu pārtraukuma atgriežas komandas sastāvā. Mājinieki sākuši spēlēt paviršāk un vairākumā viesi vienus vār ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 810 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-03-05 | Komentāri (0)