MzSestdiena, 2024-05-04, 10:50

Sākums » 2010 » Marts » 5 » Kalsnava vēlreiz pārspēta pārliecinoši.
Kalsnava vēlreiz pārspēta pārliecinoši.
01:47

Priekšpēdējā spēle regulārajā čempionātā 2.līgā šoreiz tika aizvadīta mājās pret Kalsnavas komandu.
Atceroties iepriekšējās savstarpējās spēles, viegla cīņa nebija sagaidāma arī šoreiz. Kalsnavā gan tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 11:3, bet iepriekšējā sezonā tik gludi viss neklājās.
Šoreiz jau spēles pirmajās minūtēs Rihards un pēc tam Jānis panāk 2:0. Piecpadsmitajā minūtē pēc Daiņa, Kriša un Roberta metieniem rezultāts jau 5:0. Kalsnava pieprasa pusminūtes pārtraukumu, pēc kura nomaina vārtsargu. Tas gan nepalīdz un trešdaļas beigās Krišs arī otro reizi pārspēj pretinieku vārtsargu.
Otro trešdaļu mājinieku vārtos spēli sāk Gatis, kurš pēc divu mēnešu piespiedu pārtraukuma atgriežas komandas sastāvā. Mājinieki sākuši spēlēt paviršāk un vairākumā viesi vienus vārtus atgūst. Nedaudz vēlāk Raivo gan panāk 7:1, bet tas arī otrajā trešdaļā ir viss.
Trešo trešdaļu treneris, nespēdams nekādi citādi motivēt komandu, sāk ar nomināli trešo vārtsargu Krišjāni vārtos. Tas arī dod rezultātu. Pēdējā trešdaļā viesi izdara tikai piecus metienus mājinieku vārtu rāmī, turpretī burtniecieši viesu vāsrtsargu pārspēj vēl trīs reizes (Dāvis, Ivars un Rihards).
Lieliska spēle Kriša maiņai, kurš ar partneriem Raivo un Rihardu guva sešus no komandas desmit vārtiem.
Rezultatīvākie spēlētāji: Krišs 2+1, Rihards 2+1, Dāvis 1+2, Dainis 1+1, Raivo 1+0, Ivars 1+0, Jānis 1+0, Roberts 1+0.
Par labākajiem spēlētājiem Burtnieku novada komandā skatītāju vērtējumā tika atzīti: Rihards, Andris un Krišs.

Nākamā un pēdējā spēlē šogad regulārajā čempionātā pēc divām nedēļām 25. martā Matīšos pret Limbažiem.
Skatījumu skaits: 812 | Pievienoja: 17 | Reitings: 0.0/0