Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Sākums » 2010 » Marts » 25

Otrdien Burtnieku novada florbolisti aizvadīja savu pēdējo regulārās sezonas spēli mājās, tiekoties ar Limbažu florbolistiem. Viesi tabulā ieņem pēdējo ailīti un uzvara burtnieciešiem nāk viegli, uzstādot līgas rekordu gan gūto vārtu, gan vārtu pārsvara ziņā 25 : 3 .
Jau pēc pirmās trešdaļas uzvarētājs ir noskaidrots - 10 : 0 mājinieku labā. Otrā trešdaļā, kad mājinieki jau panākuši 14 : 0 , viesi gūst savus pirmos vārtus izmantojot neveiksmīgu mājinieku maiņu. Diemžēl nepatīkama epizode jāpiedzīvo trešdaļas izskaņā, kad tiesnesis piešķir sarkano kartiņu Raivo par mutisku tiesnešu aizskaršanu. Neapmierinātu burkšēšanu zem deguna protams A. Māliņš ir sadzirdējis un kartiņa seko nekavējoties.  Trešajā trešdaļā turpina dominēt mājinieki un spēle noslēdzas ar 25 : 3 Burtnieku novada labā.
Pie rezultativitātes punktiem šajā spēlē bija tikuši visi Burtnieku komandas spēlētāji jau pēc pirmās treš ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 776 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2010-03-25 | Komentāri (0)