MzOtrdiena, 2024-04-23, 11:46

Sākums » 2010 » Marts » 12

Izmantojot nelielo pārtraukumu pirms izšķirošajām cīņām otrajā līga Burtnieku novada komanda samēroja spēkus ar pirmās līgas dalībnieci Rubene 1. Burtniecieši Kocēnos bija ieradušies desmit laukuma spēlētāju sastāvā. Viesiem šoreiz nevarēja palīdzēt Dainis, kuram visticamāk pleca traumas dēļ sezona ir beigusies, Druvis, kurš šosezon mokās ar ceļgala savainojumu, kā arī Modris un Raivo.
Pirmie rezultātu atklāj Burtnieku florbolisti, kad pēc Jāņa piespēles Krišs ir precīzs. Nedaudz vēlāk Rūdis rezultāta starpību dubulto. Otrajā trešdaļā Andri vārtos nomaina Gatis. Mājinieki vienus vārtus spēj atgūt, kad pretuzbrukumā tiek noķerti viesi un 2:1. Rolands pārspējot pretinieku vārtsargu panāk 3:1, un vēl vairāk Rihards pēc šoreiz aizsardzībā spēlējošā Ivara piespēles iesīt vēlvienus jau  4:1. Pedējo trešdaļu vārtus sargā Krišjānis. Rubenieši ātri rezultātu izlīdzina un izvirzas arī vadībā 5:6. Bur ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 763 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-03-12 | Komentāri (0)