Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Sākums » 2009 » Februāris » 12

11.februārī Matīšos ar Bulta/Limbaži komandu, uzvara 13:5 (3:3; 7:1; 3:1). Jauniešu vakars! Tā varētu nosaukt notikumus, kas valda laukumā Matīšos. Spēle, kaut arī gana strauja, norit korekti, un tiesneši darbojas atzīstami. Un, lai arī pirmais periods noslēdzas neizšķirti 3:3, Mazsalacas nometnē valda miers un pārliecība, ka uzvara nekur nepaliks. Līdz otrā perioda vidum mūsējie uzbrūk arvien aktīvāk, un spriedze ir pieaugusi tiktāl, ka beidzot tā sprūk vaļā kā uzvilkta atspere, vārti tiek gūti no visām iespējamām situācijām, un līdz perioda beigām rezultāts ir jau 10:4. Spēles liktenis ir izšķirts un trešais periods vairs faktiski ir tikai formalitāte. Mūsu jaunieši nemitīgi uzbrūk, bet, milzīgajā vēlmē iemest savu golu, darbojas pārāk individuāli un haotiski, un tādēļ izdodas iemest vien tikai trīs vārtus. Arī limbažnieki iemet savu jau trešo ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 1888 | Pievienoja: Cap | Datums: 2009-02-11 | Komentāri (13)