MzPiektdiena, 2024-04-19, 18:17

Sākums » 2009 » Februāris » 22
  Diemžēl pēdējā grupu turnīra spēlē piedzīvojam nevieksmīgu zaudējumu ar rezultātu 7:9 (1-3, 3-3, 3-3). Spēli šoreiz iesākam ar Alvi vārtos. Abas komandas iesāk diezgan aktīvi uzbrūkot un pirmajiem veiksmīga izspēle izdodas kalsnaviešiem, kuri noslēdz uzbrukumu ar gūtiem vārtiem. Šāds notikumu pavērsiens liek mums cīnīties vēl sparīgāk, bet tad neveiksmīgi nospēlē Rūdis, cenšoties aizsist no vārtu priekšas pretinieku iespēlēto bumbiņu iesit to savos vārtos. Mazsalaca atbild ar vētrainiem uzbrukumiem bet neko vairāk kā vārtu stabiņu norībināšanu mūsējiem panākt neizdodas. Perioda izskaņā kalsnaviešiem atkal paveicas, kad vairākumā no tālienes mesto bumbiņu, kas lido pāri vārtiem, Alvis pārcentīgi cenšas notvert un neveiksmīgi ierauj vārtos. Perioda pēdējā minūtē arī Mazsalaca tiek pie pirmā vārtu guvuma, kad soda izspēli ar spēcīgu šāvienu realizē Toms.
  Otrajā periodā atkal pirmie golu iemet kalsnav ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1386 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2009-02-22 | Komentāri (2)