MzSestdiena, 2024-04-20, 08:55

Sākums » 2009 » Februāris » 12 » Limbažus salaužam pēc ierastā scenārija.
Limbažus salaužam pēc ierastā scenārija.
23:20

11.februārī Matīšos ar Bulta/Limbaži komandu, uzvara 13:5 (3:3; 7:1; 3:1). Jauniešu vakars! Tā varētu nosaukt notikumus, kas valda laukumā Matīšos. Spēle, kaut arī gana strauja, norit korekti, un tiesneši darbojas atzīstami. Un, lai arī pirmais periods noslēdzas neizšķirti 3:3, Mazsalacas nometnē valda miers un pārliecība, ka uzvara nekur nepaliks. Līdz otrā perioda vidum mūsējie uzbrūk arvien aktīvāk, un spriedze ir pieaugusi tiktāl, ka beidzot tā sprūk vaļā kā uzvilkta atspere, vārti tiek gūti no visām iespējamām situācijām, un līdz perioda beigām rezultāts ir jau 10:4. Spēles liktenis ir izšķirts un trešais periods vairs faktiski ir tikai formalitāte. Mūsu jaunieši nemitīgi uzbrūk, bet, milzīgajā vēlmē iemest savu golu, darbojas pārāk individuāli un haotiski, un tādēļ izdodas iemest vien tikai trīs vārtus. Arī limbažnieki iemet savu jau trešo „pendeli” šajā spēlē. Priekšpēdējā minūtē visiem pārsteigumu sagādā Krišjānis Penka. Gribēdams pierakstīties spēles protokolā, viņš pēkšņi uzbrūk tuvākajam Limbažu spēlētājam, satver to un nogāž gar zemi. Limbažnieks apvainojas par tādu nodarījumu un izceļas neliels „narkšķis”. Tiesnesis noraida abus, bet Krišjānis ir pierakstījies pamatīgi 2+10 minūtes. Atvainojamies Limbažu komandai un # 12 Mārcim Ceijeram par Krišjāņa jociņu. Spēles pēdējā minūtē visiem skatītājiem par lielu prieku savus pirmos vārtus gūst Oskars Betaks, un tad arī spēle ir galā. Skatītāju simpātiju balvas šoreiz tiek: 1. Alvim Grodam; 2. Tomam Riekstiņam; 3. Ivaram Kaužēnam. Šajā reizē papildus tiek piešķirtas vēl arī veicināšanas balvas, ko iegūst: Druvis Ruciņš, Edgars Valdmanis, Oskars Betaks un Dāvis Egle.

Punktu guvēji: Toms Riekstiņš 5 (3+2); Ivars Kaužēns 4 (2+2); Rūdolfs Penka 3 (2+1); Dainis Jostsons 2 (2+0); Druvis Ruciņš 2 (2+0); Jānis Kaužēns 2 (0+2); Krišs Rozenbergs 2 (0+2); Edgars Valdmanis 1 (1+0); Oskars Betaks 1 (1+0); Jānis Jātnieks 1 (0+1); Rolands Kanapolis 1 (0+1).
Skatījumu skaits: 1887 | Pievienoja: Cap | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 131 2 »