MzPiektdiena, 2024-04-19, 14:16

Sākums » 2009 » Februāris » 18

17.februārī Valkā ar FK Valka komandu, uzvara 7:3 (3:1; 2:1; 2:1). Pēdējā šīs sezonas spēle ar Valkas komandu. Šī spēle abām komandām ir izšķirošā, ja Valka uzvar, tad saglabā vēl teorētiskas iespējas ieņemt ceturto vietu grupas turnīrā, kas dod iespēju cīnīties izslēgšanas spēlēs par iekļūšanu 1.līgā, ja uzvar Mazsalaca, tad mēs iekļūstam izslēgšanas kārtā. Visi mūsējie izskatās apņēmības pilni cīnīties tikai par uzvaru, katrs sevī ir izdzīvojis psiholoģisko traumu pēc smagās sagrāves iepriekšējā spēlē pret Kalsnavu. Spēli abas komandas iesāk ļoti uzmanīgi, cieši darbojoties aizsardzībā un īpaši pieskatot „spicākos” metējus. Rezultātu desmitajā minūtē atklāj Ivars Kaužēns, bet jau pēc minūtes Valkas komanda izlīdzina rezultātu. Mazsalacieši turpina vēl ciešāk turēt aizsardzību un arī uzbrukumā darbojas apņēmīgāk, tas dod rezultātu, vispir ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 1469 | Pievienoja: Cap | Datums: 2009-02-18 | Komentāri (0)