MzTrešdiena, 2024-05-01, 23:50

Sākums » 2012 » Oktobris » 23

Latvijas Čempionāta 1.līgas atklāšanas spēlē uzvarēti Kalsnavas florbolisti ar rezultātu 12:5.
Spēles sākumā komandas spēlēja uzmanīgi, bet neliels pārsvars bija mājiniekiem. Pirmos vārtus sezonā Burtnieku novads/Valka komandas labā guva Druvis, kurš, saņēmis bumbiņu pie saviem vārtiem, pārskrēja pāri visam laukumam un ar precīzu metienu izvirzīja savu komandu vadībā ar 1:0. Prieki gan bija īsi, jo drīz vien kalsnavieši redzultātu izlīdzin
āja un trešdaļa noslēdzās neizšķirti 1:1. Otro periodu jau veiksmīgāk iesāka viesi, kuri izvirzījās vadībā un līdz spēles vidum arī vadību noturēja. Tad īsā laikā Gunārs un Roberts divus v ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 1897 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2012-10-23 | Komentāri (1)