MzPiektdiena, 2024-04-19, 23:31

Sākums » 2012 » Oktobris » 23 » Sezona atklāšanas spēlē uzveikti kalsnavieši
Sezona atklāšanas spēlē uzveikti kalsnavieši
14:34

Latvijas Čempionāta 1.līgas atklāšanas spēlē uzvarēti Kalsnavas florbolisti ar rezultātu 12:5.
Spēles sākumā komandas spēlēja uzmanīgi, bet neliels pārsvars bija mājiniekiem. Pirmos vārtus sezonā Burtnieku novads/Valka komandas labā guva Druvis, kurš, saņēmis bumbiņu pie saviem vārtiem, pārskrēja pāri visam laukumam un ar precīzu metienu izvirzīja savu komandu vadībā ar 1:0. Prieki gan bija īsi, jo drīz vien kalsnavieši redzultātu izlīdzin
āja un trešdaļa noslēdzās neizšķirti 1:1. Otro periodu jau veiksmīgāk iesāka viesi, kuri izvirzījās vadībā un līdz spēles vidum arī vadību noturēja. Tad īsā laikā Gunārs un Roberts divus vārtus atguva, bet kalsnavieši nepadevās un vēlreiz rezultātu līdzsvaroja 3:3. Trešdaļas beigās ļoti veiksmīgu spēli aizvadījušais Druvis izvirzīja vadībā Burtnieku novada/Valkas komandu. Trešo trešdaļu jau krietni pārliecinošāk aizvadīja mājinieki uzvarot ar 8:2 un spēles finālsvilpei skanot tablo vēsta 12:5.
Par labāko spēlētāju Burtnieku novada/Valkas rindās atzīts Druvis Ruciņš, kuram karjeras rezutatīvākā spēle - trīs vārti un trīs rezultatīvas piespēles, bet viesiem bijušais Latvijas hokeja izlases spēlētājs Guntis Džeriņš, kura kontā divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Skatījumu skaits: 1875 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0