MzPiektdiena, 2024-04-19, 03:41

Sākums » 2012 » Februāris » 26

Ar bezcerīgu zāģi Lč . 1. līgas ceturtdaļfinālu iesākusi apvienotā Burtnieku novada/Valkas komanda, savā laukumā kapitulējot Daugavpils komandai Latgale. Spēles sākumā abas komandas spēlē ļoti piesardzīgi un sasprindzināti, ar ļoti maz vārtu gūšanas momentiem. Pirmajiem vārtus atslēgt izdodas viesiem, kad pēc soda izspēles, izmantojot mājinieku muļķīgu izkārtojumu aizsardzībā, vārtus gūst bēdīgi slavenais latgaļu aizsargs Čate. Perioda vidū Ivars no vārtu priekšas rezultātu izlīdzina un turpinās visai līdzīga spēkošanās. Pirmo trešdaļu uzvarēt tomēr izdodas Latgalei, kad netālu no mājinieku vārtiem tiek iegūta bumbiņa un precīzs metiens padodas latgaļu kapteinim Kokinam. Otrajā trešdaļa sākas ar viena no viesu līderu Zaikovska nepārāk spēcīgu metienu no patālas distances, kas atrod ceļu vārtos 1:3. Sekojošā vairākumā Burtnieku ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1791 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2012-02-26 | Komentāri (2)