MzCeturtdiena, 2024-04-25, 01:58

Sākums » 2012 » Februāris » 26 » Pirmajā "play off" pagalam bezcerīgi
Pirmajā "play off" pagalam bezcerīgi
15:07

Ar bezcerīgu zāģi Lč . 1. līgas ceturtdaļfinālu iesākusi apvienotā Burtnieku novada/Valkas komanda, savā laukumā kapitulējot Daugavpils komandai Latgale. Spēles sākumā abas komandas spēlē ļoti piesardzīgi un sasprindzināti, ar ļoti maz vārtu gūšanas momentiem. Pirmajiem vārtus atslēgt izdodas viesiem, kad pēc soda izspēles, izmantojot mājinieku muļķīgu izkārtojumu aizsardzībā, vārtus gūst bēdīgi slavenais latgaļu aizsargs Čate. Perioda vidū Ivars no vārtu priekšas rezultātu izlīdzina un turpinās visai līdzīga spēkošanās. Pirmo trešdaļu uzvarēt tomēr izdodas Latgalei, kad netālu no mājinieku vārtiem tiek iegūta bumbiņa un precīzs metiens padodas latgaļu kapteinim Kokinam. Otrajā trešdaļa sākas ar viena no viesu līderu Zaikovska nepārāk spēcīgu metienu no patālas distances, kas atrod ceļu vārtos 1:3. Sekojošā vairākumā Burtnieku/Valkas spēlētājiem ir lieliska iespēja rezultāta starpību samazināt taču notiek pretējais un tiek ielaisti vēl 2 vārti. Šāds pavērsiens pilnīgi demoralizē Burtnieku/Valkas florbolistus un paceļ spārnos ļoti tālo ceļu mērojušos viesus. Līdz perioda beigām mājinieki ielaiž vēl 3 vārtus un noņem visus jautājumus par spēles uzvarētāju. Noslēdzošajā trešdaļā Burtnieki/Valka nekādi nespēj sakārtot savu spēli, drudžaini pārkāpjot noteikumus pret individuāli ļoti spēcīgajiem un tehniskajiem Latgales uzbrukuma līderiem. Latgale realizē visus 4 vairākumus, bet mājinieki turpina nelāgo tradīciju mest garām vārtiem no jebkuras laukuma vietas. Galarezultātā sagrāve 1:12 un šķiet nav nekādu cerību uz tikšanu pusfinālā. Tomēr nevajag nokārt galvas - Tas Velns nemaz nav tik melns kā to varbūt kādam gribās mālēt. Puišiem jāsaņemas un noteikti ir iespējams nospēlēt cienīgi - to pierāda spēle pirmajā periodā.
Skatījumu skaits: 1793 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
2 Andris
0
MALACHI PUIKAS! VOT TA BIJA SPELE!
7:6 zaudeja,bet tas nekas! Jūs sevi pieradijāt,malacī VOT TA VAJAG KATRU SPELI smile

1 Andris
0
Protams,tapēc kad speletājus izlaida,un viņi līdz tukšiem vārtiem vismaz 6 golus izspelēja.
Vajag nokārt galvas,jo šī spēle bija viss sliktakā .