MzSestdiena, 2024-04-20, 09:42

Sākums » 2012 » Februāris » 13

Priekšpēdējā šīs sezonas regulārā čempionāta spēlē Burtnieku novads/Valka spēkojas ar Valmieras florbolistiem. Paredzētā mājas spēle jāaizvada Valmieriešu laukumā, jo Valkas sporta namā zemās āra gaisa temperatūras dēļ nav iespējams nodrošināt pienācīgu siltumu hallē.
Tā nu nosacītie mājinieki pirmo trešdaļu sāk ļoti apņēmīgi ar teicamu momentu realizāciju, pātraukumā ejot  tablo rāda pārliecinošo 8:1. Arī otrajā trešdaļu izdodas uzvarēt un pēc četrdesmit nospēlētām minūtēm 10:2. Pēdējā trešdaļa gan nospēlēta paviršāk ļaujot pretiniekiem iemest piecus, bet pašiem atbildod vien ar trim gūtajiem vārtiem.
Ļoti veiksmīgu spēli nospēlē Rolanda maiņa, kuri gūst deviņus no komandas trīspadsmit vārtiem. Nākamā spēle 18.februārī Madonā, kur jātiekas ar vidzemes grupas līdervienību Madonu.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku novada/Valkas komandā: Eduards ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1692 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2012-02-13 | Komentāri (0)