MzPiektdiena, 2024-04-19, 21:10

Sākums » 2011 » Februāris » 19

Piektdienas vakarā Burtnieku novada florbolisti aizvadija sezonas pēdējo spēli uzņemot komandu Ķekava 2. Spēles likme bija ļoti augsta, jo uzvarētājs iekļūst play off bet neveiksminiekiem sezona ir beigusies ieņemot 9. vietu Latvijas čempionāta 1. līgā. Kad komandas ir iesildījušās un gatavas iziet laukumā, izrādās ka tiesneši nemaz neplāno ierasties uz spēli un veikt savus pienākumus. Pēc divu stundu izmisīgas zvanīšanas un meklēšanas, spēle tomēr var sākties. Liels paldies Fk Valmiera puišiem, kuri nesavtīgi ziedoja savu laiku un nervus izlīdzot šajā neapskaužamajā situācijā.
Spēle sākas līdzīgi kā abu komandu pirmajā tikšanās reizē Ķekavā. Apmainoties Vārtu guvumiem spēles sākumā, turpinājumā vārtus gūst tikai mājinieki, trešdaļu noslēdzot ar solīdu pārsvaru 6:1 (identiski bija Ķekavā). Otrā trešdaļa iesākas ar Jāņa vārtiem jau 23. sekundē, v ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 830 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2011-02-19 | Komentāri (4)