MzPiektdiena, 2024-04-19, 17:45

Sākums » 2011 » Februāris » 11

Pagaidām sezonas svarīgāko uzvaru ceturdienas vakarā Valkā izcīnijuši Burtnieku novada florbolisti. Zaudējuma gadijumā viesi paliktu pēdējā vietā 1.līgā bet uzvarot šo spēli vēl paliek teorētiskas iespējas pacīnīties par iekšļūšanu astotniekā un līdz ar to turpināt cīņu izslēgšanas spēlēs.
Jau ar spēles pirmajām minūtēm disciplinēti spēlējot aizsardzībā nelielu pārsvaru iegūst viesu komanda, kuri arī izvirzās vadībā pēc Rolanda metiena 1:0. Tad Toms savā atvadu spēlē īsā laikā ir precīzs trīs reizes pēc kārtas nokārtojot sev hat-trick un komandai jau solīdo 4:0, pēc nospēlētā pusperioda. Valkas florbolisti īsā laikā gan atgūst divus vārtus, bet īsi pirms pārtraukuma Raivo palielina rezultāta pārsvaru panākot 5:2.
Otrā trešdaļa sākas ar Rūda noraidijumu un Valkas vārtiem vairākumā. Drīz vien mājinieki gūst vēlvienus vārtus samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Trešdaļas vidū noraidiju ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 889 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2011-02-11 | Komentāri (1)