MzCeturtdiena, 2024-03-28, 22:53

Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Sākums » 2011 » Februāris » 19 » Cīņā par iekļūšanu play off tiek izplēsta uzvara
Cīņā par iekļūšanu play off tiek izplēsta uzvara
13:17

Piektdienas vakarā Burtnieku novada florbolisti aizvadija sezonas pēdējo spēli uzņemot komandu Ķekava 2. Spēles likme bija ļoti augsta, jo uzvarētājs iekļūst play off bet neveiksminiekiem sezona ir beigusies ieņemot 9. vietu Latvijas čempionāta 1. līgā. Kad komandas ir iesildījušās un gatavas iziet laukumā, izrādās ka tiesneši nemaz neplāno ierasties uz spēli un veikt savus pienākumus. Pēc divu stundu izmisīgas zvanīšanas un meklēšanas, spēle tomēr var sākties. Liels paldies Fk Valmiera puišiem, kuri nesavtīgi ziedoja savu laiku un nervus izlīdzot šajā neapskaužamajā situācijā.
Spēle sākas līdzīgi kā abu komandu pirmajā tikšanās reizē Ķekavā. Apmainoties Vārtu guvumiem spēles sākumā, turpinājumā vārtus gūst tikai mājinieki, trešdaļu noslēdzot ar solīdu pārsvaru 6:1 (identiski bija Ķekavā). Otrā trešdaļa iesākas ar Jāņa vārtiem jau 23. sekundē, vēl vairāk demoralizējot ķekaviešus. Viesi gan pēc minūtes atbild ar to pašu, bet vēl pēc trim minūtēm acīgākais vārtu priekšā ir Modris palielinot pārsvaru līdz komfortablajam +6. trešdaļas beigu daļā viesi vienus vārtus atspēlē un pirms trešās trešdaļas tablo rāda 8:3 mājinieku labā.
Identiski kā otro trešdaļu iesāk mājinieki ar gūtiem vārtiem 24. sekundē. Pēc soda izspēles precīzs ir Ivars. Pēc pusminūtes nokdaunā viesus aizsūta Rolands panākot drošo 10:3. Ķekavas līderis A. Lazdiņš pēc pāris minūtēm vienus vārtus atspēlē, bet tad Raivo minūtes laikā divreiz pārspēj viesu vārtsargu panākot pārliecinošo 12:4. Palicis spēlēt 15 minūtes. Vai tā jau ir mājinieku uzvara? Zinot ķekaviešu neatlaidību un cīnīšanos līdz pēdējai minūtei - uzvarētāju šajā brīdī pasludināt būtu pāragri. To lieliski apliecina Ķekavas pēdējā spēle pret Ādažiem, kad nonākuši zaudētājos ar bezcerīgu 1:10, Ķekava 2 gandrīz izlīdzināja, rezultātu zaudējot tikai ar 12:13. Izmantojot visādus atļautus un arī netīrus gājienus Ķekava 2 pakāpeniski deldē mīnusus, bet pievilkt tuvāk par - 3 nespēj. Līdz ar to spēli uzvar Burtnieku novads ar rezultātu 12:9 un iekļūst play off, kur tiksies ar regulārās sezonas uzvarētājiem Fk Jūrmala.
Ar rezultativitāti izcēlās Raivo 3+2, Ivars 2+3, Rolands 3+1, Jānis 2+2
Skatījumu skaits: 828 | Pievienoja: Janka10 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 4
4 VIP
0
Māliņam laikam esat biedzot tik tālu apnikuši, ka šis pat vairs nebrauc! biggrin

3 ...
0
18.02 20:00 Burtnieku novads Ķekava 2 Matīšu psk 12:9 M. Larinovs, A. Māliņš deal