MzCeturtdiena, 2024-03-28, 20:37

Sākums » 2010 » Oktobris » 18

Izcīnot uzvaras visās spēlēs, Burtnieku novada florbolisti kļuva par Valgas atklātā čempionāta uzvarētājiem. Sīkāka informācija sadaļā citi turnīri.
Skatījumu skaits: 713 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2010-10-18 | Komentāri (0)

Kārtējo 1. līgas spēli aizvadījuši Burtnieku novada florbolisti savā laukumā tiekoties ar Babītes florbola klubu. Visai līdzīgā cīņā veiksmīgāki izrādījās viesi, kuri mājās aizveda 3 punktus, triumfējot ar rezultātu 10:8.
Spēli labāk iesāk mājinieki izvirzoties vadībā ar 3:1. Tomēr līdz trešdaļas beigām viesiem izdodas ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet pat izvirzīties vadībā ar 4:3. Arī otrajā trešdaļā viesi turpina izrāvienu un uz 4 viesu precīziem raidījumiem Burtnieku novads spēj atbildēt tikai ar diviem. Pēdējo trešdaļu mājinieki uzsāk pie -3 (5:8), bet jau pirmajās minūtēs pēc realizēta vairākuma tiek panākts cerīgais -2. Turpinājumā gan pievilkt tuvāk neizdodas un rezultāts aug līdzīgi. Spēle noslēdzas ar kuriozu Riharda metienu no otra laukuma gala, kas ielido vārtos kamēr Babītes vārtsargs ir ai ... Lasīt tālāk »