MzCeturtdiena, 2024-04-25, 19:50

Sākums » 2010 » Oktobris » 04

Sestdien Burtnieku novada florbolisti viesojās Valmierā, kur aizvadīja trešo regulārās sezonas spēli pret vietējo Fk Valmiera, kas vēl pagājušajā sezonā spēlēja LČ. virslīgā.
Dažādu iemeslu dēļ nākas iztikt bez trim nozīmīgiem spēlētājiem (Toms, Dainis, Rihards). Tas arī nospēlēja galveno lomu komandas neveiksmē, jo uz lielā laukuma, spēlējot ar divām maiņām, spēka pietika tikai vienai trešdaļai. Spēlē teritoriāls pārsvars pieder mājiniekiem, bet pateicoties Andra lieliskai spēlei vārtos pirmo trešdaļu izdodas uzvarēt ar 1:0. Vienīgos vārtus gūst Rolands ar soda metienu, kas tiek piešķirts par Druvja nūjas bloķēšanu, kurš bija izrāvies vienatnē uz pretinieka vārtiem.
Otrā trešdaļa sākas ar valmieriešu sešiem gūtiem vārtiem 11 minūtēs uz ko izdodas atbildēt tika ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 807 | Pievienoja: Janka10 | Datums: 2010-10-04 | Komentāri (0)