MzSvētdiena, 2024-04-28, 08:40

Sākums » 2010 » Oktobris » 18 » Joprojām bez uzvarām
Joprojām bez uzvarām
11:49

Kārtējo 1. līgas spēli aizvadījuši Burtnieku novada florbolisti savā laukumā tiekoties ar Babītes florbola klubu. Visai līdzīgā cīņā veiksmīgāki izrādījās viesi, kuri mājās aizveda 3 punktus, triumfējot ar rezultātu 10:8.
Spēli labāk iesāk mājinieki izvirzoties vadībā ar 3:1. Tomēr līdz trešdaļas beigām viesiem izdodas ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet pat izvirzīties vadībā ar 4:3. Arī otrajā trešdaļā viesi turpina izrāvienu un uz 4 viesu precīziem raidījumiem Burtnieku novads spēj atbildēt tikai ar diviem. Pēdējo trešdaļu mājinieki uzsāk pie -3 (5:8), bet jau pirmajās minūtēs pēc realizēta vairākuma tiek panākts cerīgais -2. Turpinājumā gan pievilkt tuvāk neizdodas un rezultāts aug līdzīgi. Spēle noslēdzas ar kuriozu Riharda metienu no otra laukuma gala, kas ielido vārtos kamēr Babītes vārtsargs ir aizņemts ar neatļautu nūjas turēšanu.
Rezultatīvākie mājinieku rindās: Toms 2+1, Ivars 1+2, Rūdis 1+1, Jānis 1+1, Raivo 1+0, Rolands 1+0, Rihards 1+0, Dāvis 0+1.
Skatītāju simpātijas šoreiz izpelnījās Ivars, Toms, Dāvis.

Skatījumu skaits: 705 | Pievienoja: Janka10 | Reitings: 0.0/0