MzCeturtdiena, 2024-03-28, 20:21

Sākums » 2010 » Februāris » 24

Viena no sezonas pēdējām spēlēm regulārajā turnīrā jāaizvada Valkā pret principiālajiem pretiniekiem FK Valkas komandu. Jāatgādina, ka sezonas pirmajā tikšanās reizē Matīšos viesi izcīnija uzvaru ar 9:6.
Spēli komandas sāk ļoti uzmanīgi izlūkojot pretinieku. Tomēr bīstamāki uzbrukumi ir Burtnieku komandai. Trešdaļas vidū Ivars saņemot piespēli no Rolanda raida bumbiņu vārtos 1:0. Rolands vēlreiz rezultatīvi piespēlē un šoreiz Toms pārspēj pretinieku vārtsargu - 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Toms ar Rolandu izskrien divi pret vienu aizsargu un tiesneši saskata pārkāpumu Valkas aizsargam, kurš ''nokaplē'' Rolanda izgājienu pret vārtsargu, bet ar pretinieka palīdzību Rolands nogāžas zemē un arī viņam tiek piešķirts noraidijums par spēli guļus. Vienādos sastāvos spēlējot Dainis piespēlē Tomam, kurš izgājienā precīzi ievelk bumbiņu Valkas vārtos. Nu jau kārtējo reizi šosezon Druvis satraumē celi un tre ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 847 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-02-24 | Komentāri (3)