MzCeturtdiena, 2024-04-25, 09:26

Sākums » 2010 » Februāris » 19

Aizvadīta kārtējā spēle Latvijas čempionāta otrajā līgā. Šoreiz pretiniekos bija viesi no Inčukalna.
Spēles sākumā ar patālu metienu inčukalniešiem izdodas Andri pārspēt. Pēc tam gan Rūdis rezultātu izlīdzina, bet tad vairākumā viesi vēlreiz izvirzās vadībā. Trešdaļas beigās mājinieki divreiz realizē vairākumu un pārtraukumā ejot +1. Otrajā trešdaļā Inčukalna aizsardzība tiek ''sarauta gabalos'' un vārtus gūst visi kam nav slinkums - pātraukumā ejot 12:2. Pēdējo trešdaļu burtniecieši sāk ar Krišjāni vārtos. Spēle turpinās pēc iepriekšējā scenārija un spēles beigu signālam skanot tablo vēstī 20:6 Burtnieku novada komandas labā.
Atceroties pirmā apļa spēli izbraukumā liekas neticami, ka toreiz uzvara tika izcīnīta tikai pēcspēles metienu sērijā.
Punktus mājinieku komandas labā guva: Toms 2+4, Rūdis 3+1, Rolands 3+1, Ivars 2+2, Jānis 2+1, Druvis 2+0, Rihards 2+0, Dāvis 1+1, Raivo 1+1, Oskars ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 797 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-02-19 | Komentāri (0)