MzSestdiena, 2024-04-20, 14:55

Sākums » 2010 » Februāris » 08

Kārtējā spēle Latvijas čempionāta tika aizvadīta Ādažos pret 2. līgas līderkomandu Ādaži. Jau spēles sākumā mājinieki izvirzās vadībā 1:0. Perioda vidū jau 2:0. Otrajā trešdaļā uz mājinieku vārtiem tiek nozīmēts soda metiens, kuru Ivaram neizdodas realizēt. Pēc divām trešdaļām joprojām saglabājas 2:0 mājinieku labā un Burtnieku novada komanda nekādi nespēj pārspēt pretinieku vārtsargu. Jāpiebilst, ka Tomam vien bija vismaz trīs izgājieni vienam pret vārtsargu. Trešās trešdaļas sākumā viesi trāpa pa vārtu stabiņu, bet tiesneši ir pamanijuši bumbiņu vārtos un rezultāts jau 3:0 par labu Ādažu komandai. Vienus vārtus gan ātri izdodas atgūt, kad Ivars pēc šoreiz aizsardzībā spēlējošā Modra piespēles samazina vārtu starpību līdz -2. Trešdaļas vidū Ivars vēlreiz met precīzi un vairs tikai 3:2. Komandai neveiksmīgi nospēlējot aizsardzībā Dāvim nākas vārtsarga laukumā bumbiņu izsist ar augstu nūju par ko tiek ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 814 | Pievienoja: 17 | Datums: 2010-02-08 | Komentāri (1)