MzPiektdiena, 2024-04-26, 14:30

Sākums » 2009 » Novembris » 20

Sezonu sākam ar izbraukuma spēli Limbažos. Jau pašā spēles sākumā nonākam zaudētājos 0:1. Tiesa jau pēc nedaudz vairāk kā pusminūtes vārtus izdodas atgūt, kad precīzs ir Jānis K. Paiet vēl pāris minūtes un savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā gūst Modris 2:1. Kādā no spēles epizodēm Dāvis savu vārtu priekšā uzsit pa pretinieku nūju, kur tiesneši saskata pārkāpumu un tiek nozīmēts soda metiens uz Burtnieku vārtiem. Limbažnieks pārliecinoši ''bullīti'' realizē 2:2. Perioda beigās Rubenes leģionārs Lužinskis izvirza vadībā Limbažus un tā arī šķiet, ka pirmais periods noslēgsies, bet tad 6 sekundes pirms pārtraukuma Rūdis apskrienot vārtus raida bumbiņu vārtos 3:3.
Otrā perioda sākumā īsā laikā izdodas divreiz pārspēt mājinieku vārtsargu - vispirms Ivars pēc tam otro reizi spēlē Rūdis un jau 5:3! Perioda beigās Dainis atvairot Lužinska nesavaldību, tiesneši aizsūta abus atvēsināt galvas uz noraidīto soliņu. Trešajā periodā pēc trenera norādījumiem tiek spēlē ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 971 | Pievienoja: 17 | Datums: 2009-11-20 | Komentāri (2)