MzPiektdiena, 2024-04-19, 22:34

Sākums » 2009 » Novembris » 20 » Sezonu sākam ar uzvaru!
Sezonu sākam ar uzvaru!
00:57

Sezonu sākam ar izbraukuma spēli Limbažos. Jau pašā spēles sākumā nonākam zaudētājos 0:1. Tiesa jau pēc nedaudz vairāk kā pusminūtes vārtus izdodas atgūt, kad precīzs ir Jānis K. Paiet vēl pāris minūtes un savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā gūst Modris 2:1. Kādā no spēles epizodēm Dāvis savu vārtu priekšā uzsit pa pretinieku nūju, kur tiesneši saskata pārkāpumu un tiek nozīmēts soda metiens uz Burtnieku vārtiem. Limbažnieks pārliecinoši ''bullīti'' realizē 2:2. Perioda beigās Rubenes leģionārs Lužinskis izvirza vadībā Limbažus un tā arī šķiet, ka pirmais periods noslēgsies, bet tad 6 sekundes pirms pārtraukuma Rūdis apskrienot vārtus raida bumbiņu vārtos 3:3.
Otrā perioda sākumā īsā laikā izdodas divreiz pārspēt mājinieku vārtsargu - vispirms Ivars pēc tam otro reizi spēlē Rūdis un jau 5:3! Perioda beigās Dainis atvairot Lužinska nesavaldību, tiesneši aizsūta abus atvēsināt galvas uz noraidīto soliņu. Trešajā periodā pēc trenera norādījumiem tiek spēlēts agresīvi un aktīvi presingojot,  tiek panākts jau 9:3. Vispirms Jānis gūst vārtus, tad Rolands pamanās uztaisīt lielo sodu un mazākumā Burtnieki iemet vēl divus vārtus vispirms Modris, tad Jānis. Trešdaļas vidū Jānis nokārto sev ''pokeru'' un spēle ir uzvarēta. Pašās beigās Limbaži gan divreiz pārspēj Gati, bet tas vairāk ir uz noguruma un pašpārliecinātības rēķina.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku komandas sastāvā: Jānis 4+0; Ivars 1+2; Rūdis 2+0; Modris 2+0; Dainis 0+2; Rolands 0+2; Raivo 0+1;
Skatītāju simpātiju balvas tika Modrim, Jānim un Gatim!
Nākamā spēle Matīšos ceturtdien, 26. novembrī, 19 30.

Un ka parasti sakuma pirmie ielazam pret limbaziem dont
Pozitīvi ir tas, ka jau pirmajā spēlē, protokolā ir atzīmējušies mūsu jaunpienācēji(Raivo Dinsbergs, Modris Šteinbergs un Gatis Vīksna)

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.