MzPiektdiena, 2024-04-26, 21:32

Sākums » 2009 » Novembris » 27

26.novembrī MZ/Burtnieku novads/Pēdu nav aizvadīja savu pirmo mājas spēli Matīšu pamatskolas sporta zālē!
Šoreiz pretiniekos principiālie pretinieki Valka. Interesants duelis arī starp treneriem, jo Valkas komandas galvenais treneris ir Ivars Jēkabsons, kam pretiniekos Jānis Inģists - seni cīņu biedri Rubenes komandā. Pasteidzoties notikumiem priekšā gan jāatzīst, ka šoreiz veksmīgāks bija Ivars J.
Diemžēl jau piermajā minūtē nonākam zaudētājos 0:1, nedaudz vēlāk arī 0:2. Tikai tad komanda nedaudz sapurinās un, pārtverot pretinieku piespēli, Jānis vienus vartus atgūst 1:2. Bet tad seko muļķīga kļuda un 1:3. Perioda beigās gan izdodas realizēt vairākumu, kad Raivo pēc Dāvja piespēles vārtus gūst ar patālu metienu un pārtraukumā ejot 2:3.
Otrās trešadaļas sākumā muļķīgu noraidījumu nopelna Burtnieku aizsargs un Valka realizē vairākumu 2:4. Paiet dažas minūtes un Valka nu jau kārtējo reizi p ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 865 | Pievienoja: 17 | Datums: 2009-11-27 | Komentāri (0)