MzCeturtdiena, 2024-04-25, 07:34

Sākums » 2009 » Februāris » 6 » Beidzot arī Rubene krīt
Beidzot arī Rubene krīt
01:31
4.februārī Rubenē ar Rubene-2 komandu, uzvara 7:6 (2:2; 4:3; 1:1). Turnīra tabulas galvgalī notiek izšķirošā cīņa par otro vietu starp Rubene-2 un Valmiera-2 un, kā vēsta sena gudrība „Kamēr lielie cīnās, tikmēr arī mazie tiek pie kāda treknāka gabala”. Pēc trim zaudētām spēlēm Rubenes komandai šoreiz uzvara tiek mums. Spēle iesākas ar mūsējo aktīvu darbību un līdz pirmā perioda vidum esam vadībā ar 2:0. Tad sākas noraidījumi. Tiesnesis ir tik acīgs, ka gandrīz katrā mūsējo kustībā spēj saskatīt jebko, par ko iedot pāris minūtes pasēdēt. Un, ja arī pretinieks ir pārkāpis noteikumus vai izprovocējis asumus spēlē, arī tad tiesnesis vienmēr iedod abpusēju noraidījumu. Tādā atmosfērā Rubenes spēlētāji izlīdzina rezultātu. Tā beidzas pirmais periods. Otrajā periodā pārmaiņus tiek gūti vārti, bet otrā perioda vidū, kad Rubenes spēlētājs rupji ar rokām grūž Rūdolfu pāri bortam, neseko vis 5 minūtes rubenietim par rupju spēli, līdzīgi kā tas bija Matīšos pret Valku, kad Jānim Jātniekam iedeva 5 minūtes, bet gan seko abpusējs noraidījums pa divām minūtēm katram, jo Rūdis pretiniekam esot draudējis sist, jau atvēzējies. Te nu arī citkārt tik mierīgā komandas kapteiņa nervi neiztur un izsprūk daži biezāki vārdi, par ko seko atpūta uz divām minūtēm. Spēlējot četratā pret trim mūsējiem rubenieši iemet vārtus un rezultāts 6:5 mūsu labā. Trešā perioda sākumā Jānis Kaužēns iemet septītos vārtus, spēle nomierinās un tā, cieši aizsargājoties, noturamies līdz 58.minūtei, kad dabūjam divas minūtes par nepareizu maiņu. Rubenieši realizē jau trešo vairākumu spēlē un gūst vārtus 7:6. Vēl jāspēlē pusotra minūte, mēs visiem spēkiem aizstāvamies, pretinieks uzbrūk, bet šoreiz tomēr noturamies un nosargājam tik vērtīgo uzvaru. Skatītāju balvu iegūst Edgars Valdmanis par diviem goliem un milzīgo cīņassparu laukumā.
Punkti: Ivars Kaužēns 3 (2+1); Edgars Valdmanis 2 (2+0); Jānis Kaužēns 2 (2+0); Rūdolfs Penka 1 (1+0); Toms Riekstiņš 1 (0+1).

Skatījumu skaits: 1850 | Pievienoja: chuky | Reitings: 5.0/2