MzPiektdiena, 2024-03-29, 09:56

Sākums » 2009 » Februāris » 6 » Pret Valmieru atkal minimāls zaudējums
Pret Valmieru atkal minimāls zaudējums
01:23
31.janvārī Valmieras OC ar Valmiera-2 komandu, zaudējums 5:6 (4:2; 0:3; 1:1). Jau spēles pirmajā minūtē apmaināmies ar vārtu guvumiem - 1:1. Turpmāk spēlējam vēl aktīvāk, un līdz trešdaļas beigām esam vadībā 5:2. Otrajā periodā valmieriešiem ierodas viņu treneris Ingus Laiviņš, un, noklausījušies trenera lekciju par pareizu attieksmi un spēles disciplīnu, Valmieras komandas spēlētāji laukumā aktivizējas, mūsējie, savukārt, panākuši trīs vārtu pārsvaru pirmajā periodā, nomet apgriezienus. Perioda vidū valmierieši piecu minūšu laikā gūst trīs vārtus, tas arī izšķir spēlēs likteni. Pēdējā trešdaļā gan vēl izlīdzinām rezultātu 5:5, bet tas arī ir viss. Pēdējos vārtus šajā spēlē gūst Valmiera 6:5.
 Kārtējo reizi, kad spēli tiesā citi tiesneši, nevis mums tik ierastie, mūsu komandā nav neviena noraidījuma. Dīvaini, ka citkārt tik „rupjie” mazsalacieši pēkšņi no „vilkiem” būtu pārvērtušies par piemīlīgiem „jēriņiem”, laikam jau iemesli tomēr jāmeklē citur :)
 Punkti mūsējiem: Ivars Kaužēns 4 (3+1); Jānis Kaužēns 2 (1+1); Rūdolfs Penka 1 (1+0); Toms Riekstiņš 1 (0+1).

Skatījumu skaits: 1458 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0