Vietnes izvēlne

Sākums » 2009 » Februāris » 6 » Uzvara Matīšos
Uzvara Matīšos
01:13
28.janvārī Matīšos ar FK Valka, uzvara 8:7 (1:2; 4:2; 3:3). Trešā spēle ar Valku. Ja atceramies, tad pirmajā spēlē uzvarējām Valkā ar 12:3, otrajā zaudējām 4:6. Esam gatavi spēlei uz izdzīvošanu, jo uzvaras gadījumā Valka visos rādītājos noķer mūs turnīra tabulā. Valcēnieši sāk apņēmīgi un jau otrajā minūtē izvirzās vadībā. Seko vairāki noraidījumi abu komandu sastāvos, bet vārtus ne vieniem, ne otriem gūt neizdodas. Tikai trīspadsmitajā minūtē gūstam savus pirmos vārtus un izlīdzinām rezultātu 1:1. Perioda beigās kaut ko savā starpā nesadala mūsu #10 ar Valkas #2, seko abpusējs noraidījums, ko valcēnieši izmanto un iemet vārtus. Pēc pārtraukuma mūsējie atraisās un samet četrus vārtus pēc kārtas, liekas, ka izšķirošais lūzums spēlē ir noticis, bet tad kaut kas apstājas un līdz perioda beigām Valkas spēlētāji iemet vienus vārtus un nopelna tiesības uz soda metienu, ko arī veiksmīgi realizē un vairs tikai 5:4. Trešā perioda sākumā atgūstam divu vārtu pārsvaru, Ivars iemet golu, bet tad Valkas spēlētāji aktivizējas, pārņem iniciatīvu un lēnām pa vienam vien iemet mums trīs vārtus un jau izvirzās vadībā ar 7:6. Paņemam pusminūtes pārtraukumu, lai attaptos, tas palīdz, Valka nopelna noraidījumu un mēs, iespēlējušies, pāris minūšu laikā gūstam divus vārtus un atkal esam vadībā. Pēdējās minūtēs valcēnieši, negribēdami samierināties ar zaudējumu, pārgalvīgi metas uzbrukumā, un vienā no epizodēm Valkas spēlētājs #11 pēc strauja skrējiena aizķeras aiz mūsu aizsarga un krīt, izmisīgi valstoties pa grīdu. Tiesnesis mūsējam piespriež 5 minūtes par rupju uzbrukumu, saņemam arī nosodījumu no Valkas komandas spēlētājiem un trenera par it kā ļoti rupju spēli no mūsu puses. Te nu vietā ir sakāmvārds ''Cita acī skabargu redz, pats savā baļķi neredz!''. Vēlāk, apskatot video, redzam, ka mūsu aizsargs neizdara nekādas tīšas darbības, lai klupinātu pretinieku, un Valkas spēlētāja kritiens ir krietni vien samākslots. Lai vai kā, bet turpmākajā laikā pretiniekam vārtus gūt neizdodas un uzvara tiek nosargāta. Punktus mūsu komandas labā guva: Ivars Kaužēns 3 (2+1); Rolands Kanapolis 3 (2+1); Jānis Kaužēns 3 (1+2); Toms Riekstiņš 2 (1+1).
Skatījumu skaits: 1426 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0