MzSestdiena, 2024-04-27, 05:28

Sākums » 2009 » Februāris » 5 » Zaudējums līdzīgā spēlē
Zaudējums līdzīgā spēlē
16:36
9.janvārī Rubenē ar Rubene-2, zaudējums 6:7 (3:2; 2:2; 1:3). Iesākam ļoti centīgi un, lai gan pirmie vārtus gūst rubenieši, jau spēles septītajā minūtē esam vadībā 3:1. Bet tad spēle it kā iestrēgst, Dainis neiemet „pendeli”, arī vairākumu neizdodas realizēt, kam seko vairāki noraidījumi mūsējo rindās, un otrā perioda beigās rezultāts vairs tikai 5:4 mūsu labā. Tad Rubenieši realizē vairākumu, gūstot vārtus - 5:5. Tūlīt gan mums izdodas iemest sesto golu, taču turpinājumā nenospēlējam pietiekoši uzmanīgi, neizmantojam savu vairākumu un pāris reizes paši nokļūdāmies savā aizsardzības zonā, ko rubenieši zibenīgi izmanto, un rezultāts jau 6:7. Līdz spēles beigām neko mainīt neizdodas un nākas samierināties ar zaudējumu. Punkti mūsu spēlētājiem: Dainis Jostsons 2 (2+0); Jānis Kaužēns 2 (1+1); Gints Luste 1 (1+0); Ivars Kaužēns 1 (1+0); Rolands Kanapolis 1(1+0).
Skatījumu skaits: 1369 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0