MzOtrdiena, 2024-04-16, 19:03

Sākums » 2009 » Februāris » 5 » Bulta salauzta...
Bulta salauzta...
16:34
7.janvārī Rubenē ar Bulta/Limbaži komandu, uzvara 13:4 (5:2; 2:2; 6:0). Ar Limbažiem līdz šim spēles, kaut arī uzvarētas, izvērtušās īpaši nervozas. Šoreiz iesākam mierīgi, veidojot labus uzbrukumus, bet vārtus gūt neizdodas. Atkal sāk parādīties nervozitāte un saspringums, rezultātā limbažnieki izmanto mūsējo apjukumu, un viņu līderis Igors Kamkins iemet vārtus. Šāds pavērsiens it kā noņem bremzes mūsējo spēlei un līdz pirmās trešdaļas beigām vienu aiz otra sametam piecus vārtus. Brīžiem neizprotama ir bijušā mazsalacieša, tagad pazīstamā Kocēnu sporta darbinieka un florbola tiesneša Aivara Māliņa spēles notikumu traktēšana. Arī šoreiz pēc iemestā 5.gola Ivara Kaužēna pietiekoši literārā latviešu valodā izteiktā domu apmaiņā ar Rubenes skatītājiem tiesnesis ir saklausījis īpašu rupjību, par ko Ivaram sarkanā kartīte un noraidījums līdz spēles beigām. Jācer, ka tiesnesis arī turpmāk būs konsekvents un līdzīgi sodīs arī citas, bieži vien daudz „daiļākas mutvārdu pērles” spēlētāju izpildījumā. Otrajā trešdaļā mūsējo spēle nedaudz pajūk sakarā ar Ivara iztrūkumu pirmajā maiņā, bet tad trešajā periodā izdodas atjaunot sadarbību, limbažniekiem iemest neļaujam, bet paši sametam sešus vārtus. Punktus guva: Rūdolfs Penka 4 (2+2); Krišs Rozenbergs 4 (2+2); Dainis Jostsons 3 (3+0); Toms Riekstiņš 3 (2+1); Jānis Kaužēns 2 (2+0); Jānis Jātnieks 1 (1+0); Druvis Ruciņš 1 (1+0); Ivars Kaužēns 1 (0+1); Rolands Kanapolis 1 (0+1).
Skatījumu skaits: 1389 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0