Vietnes izvēlne

Sākums » 2009 » Februāris » 5 » Sensācija: Mazsalaca-Cēsis 5:4
Sensācija: Mazsalaca-Cēsis 5:4
16:27
10.decembrī Rubenē ar Cēsu komandu, uzvara 5:4 (2:2; 3:1; 0:1). Nu tad beidzot! Komanda parāda īstu cīņassparu un tiek pieveikti Vidzemes zonas neapstrīdamie līderi. Cēsis, kaut arī ne savā labākajā sastāvā, viennozīmīgi ir atbraukuši uz spēli ar Mazsalacu pēc uzvaras un kārtējiem trīs punktiem tabulā, bet notikumi laukumā izvēršas ne pēc ierastā scenārija. Jau no spēles sākuma cēsinieki, kā ierasts, metas uzbrukumā, bet atduras pret ciešu mazsalaciešu pretestību, un tad nostrādā mūsu uzbrucēji Rūdolfs Penka un Toms Riekstiņš, kas parāda labu sadarbību laukumā, un Rūdolfs no Toma piespēlēm gūst divus skaistus vārtus. Cēsinieki arī atbild ar diviem vārtiem un pēc pirmās trešdaļas 2:2, saprotam, ka varam cīnīties. Otrajā trešdaļā vēl ciešāk spēlējam aizsardzībā un pretuzbrukumos gūstam trīs vārtus, kamēr Cēsis tikai vienus. Trešajā trešdaļā cēsinieki, redzēdami, ka no spēles vārtus gūt neizdodas, arvien vairāk sāk pielietot dažādus „netīros” paņēmienus, lai izsistu mūsējos no līdzsvara, un tas viņiem daļēji arī izdodas. Sākas nesavaldība, noraidījumi, un vienā brīdī paliekam trijatā pret pieciem cēsiniekiem. Pēc labas saspēles Cēsis gūst vārtus un mūsējiem vairs tikai vienu vārtu pārsvars, jāspēlē vēl minūte un 40 sekundes. Kopīgiem spēkiem izdodas noturēt Cēsu komandas spiedienu, un svarīgā uzvara ir izcīnīta. Arī pēc spēles beigām cēsinieki vēl tomēr nespēj samierināties ar zaudējumu un metas apstrīdēt tiesnešu lemumus un sekretariāta darbību, draudot pat ar protestu rakstīšanu. Punktus Mazsalacas komandas labā guva: Jānis Kaužēns 3 (2+1); Toms Riekstiņš 3 (1+2); Rūdolfs Penka 2 (2+0).
Skatījumu skaits: 1518 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0