MzSestdiena, 2024-04-20, 12:00

Sākums » 2009 » Februāris » 5 » Labāk neglīta uzvara nekā skaists zaudējums
Labāk neglīta uzvara nekā skaists zaudējums
16:24
1.decembrī Limbažos ar Bulta/Limbaži, uzvara 8:4 (1:1; 3:3; 0:4).Par cik Limbažnieki atrodas turnīra tabulas pašā apakšā, tad saprotams, ka mūsējie jau zemapziņā uz šo spēli brauc „pēc statistikas”, bet laukumā viss notiek citādi. Limbažu spēlētāji, lai arī nerāda nekādu augsto meistarību, tomēr pamanās sapīt mūsējo uzbrukumus, un pēc otrās trešdaļas rezultāts ir 4:4. Līdzjutēji panikā, daudzās mūsējo kļūdas un apjukums nevieš cerības uz pozitīvu iznākumu, tāpēc trešajā trešdaļā tiek veikta „ķirurģiska iejaukšanās” maiņu sastāvos. Tas palīdz, spēle lēnām atraisās un vienu pēc otra gūstam vēl četrus vārtus. Uzvara, lai arī ļoti nervoza, tomēr ir mūsu! Punkti: Ivars Kaužēns 6 (5+1); Toms Riekstiņš 3 (2+1); Dainis Jostsons 3 (0+3); Rūdolfs Penka 1 (0+1); Jānis Kaužēns 1 (0+1); Krišs Rozenbergs 1 (1+0), Druvis Ruciņš 1 (0+1).
Skatījumu skaits: 1465 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0