MzSestdiena, 2024-04-27, 00:46

Sākums » 2009 » Februāris » 5 » "Mājās" zaudējam Valkai
"Mājās" zaudējam Valkai
16:20
26.novembrī Rubenē pret FK Valka komandu - zaudējums 4:6 (1:0; 0:3; 3:3).Kā jau tas tika gaidīts, tad valcēnieši bija atbraukuši ļoti kaujinieciski noskaņoti, lai revanšētos par zaudējumu pirmajā spēlē Valkā. Spēli sākam ļoti apņēmīgi un jau spēles otrajā minūtē Druvis Ruciņš gūst vārtus, liekas, ka viss kārtībā, jāturpina tikai spēlēt tādā pat garā. Tomēr tā nedomā Valkas spēlētāji, trenera Ābola vadošu norādījumu iedvesmoti, tie sekmīgi atvaira mūsējo mēģinājumus ieņemt vārtus. Pirmais periods tā arī noslēdzas. Otrajā periodā laukumā notiek līdzīga spēkošanās, tomēr savas izdevības labāk izmanto Valcēnieši un gūst 3 bezatbildes vārtus. Trešā perioda sākumā Valkas kapteinis Toms Bošs iemet samērā kuriozus 4.vārtus. Vairs nav kur atkāpties, tādēļ nolemjam iet „uz visu banku” un aktīvi uzbrūkam pa visu laukumu. Tas dod rezultātu un, izmantojot Valkas spēlētāju apjukumu, minūtes laikā iemetam trīs vārtus, un rezultāts jau 4:4. Šķiet, ka esam uz pareizā ceļa vēl tikai nedaudz jāpiespiež, bet nekā. Pāris mūsējo kļūdas, Valkas spēlētāju veiksme un jau 4:6. Kā www.florbolsvalka.lv izteicies FK „Valka” treneris D.Ābols, tad florbola Dievs todien ir bijis valcēniešu pusē Punktu guvēji: Jānis Kaužēns 2 (1+1); Rūdolfs Penka 1 (1+0); Toms Riekstiņš 1 (1+0); Druvis Ruciņš 1 (1+0); Dainis Jostsons 1 (0+1); Ivars Kaužēns 1 (0+1).
Skatījumu skaits: 1550 | Pievienoja: chuky | Reitings: 0.0/0