Sākums » 2011 » Oktobris » 10 » Valgā otrā vieta
Valgā otrā vieta
10:57

Sestdien 8. oktobrī uzreiz divas Burtnieku novada/Valkas komandas piedalījās Valgas atklātajā čempioonātā florbolā.
Atceramies, ka pirms gada tieši Burtnieku novada komanda uzvarēja šo turnīru un apņēmības pilni aizstāvēt titulu bija ieradušies arī šoreiz.
Pirmā komanda vispirms ar rezultātu 5:2 uzvarēja Penetron vienību, bet otrie savu pirmo spēli nospēlēja neizķirti ar Tartu SHK 1:1. Otrajā spēlē Burtnieku novads/Valka 2 piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu Brenguļu alus florbolistiem. bet pirmā komanda tikmēr pārspēja Valga-Valk komandu. Grupas pēdējā spēlē pirmā komanda pārspēja EMU vienību ar 1:0 un arī otrie izcīnija savu pirmo uzvaru turnīrā uzvarot Viljandi Metall ar 3:1. Ja Burtnieku novads/Valka uzvarēja savā grupā, tad otrai komandai ar vienu uzvaru un vienu neizķirtu nepietika, lai iekļūtu starp divām labākajām savas grupas komandām un kvalificētos pusfināliem.
Pusfinālā Burtnieku novads/Valka bija jāmērojas spēkiem ar Tartu SHK, kuri nespēja izrādīt nopietnu pretestību Latvijas komandai zaudējot ar 7:0. Otrajā pusfinālā pārliecinošu uzvaru gūst arī Brenguļu alus komanda, kas pārspēj mājieniekus Valgas puišus.
Finālā kā jau to varēja paredzēt tiekas divas Latvijas komandas un šoreiz veiksmīgāki ir Brenguļu alus florbolisti. Lai arī pirmo puslaiku labāk nospēlē Burtniecieši pārtraukumā ejot ar 1:0 otrajā trešdaļā I.Laktiņš nokārto savai komandai uzvaru. Neliela cerība vēl pirms spēles beigām ir, kad izdodas samazināt rezultāta starpību 2:3, bet tad I.Laktiņš gūst savus otros un komandas ceturtos vārtus un uzstādot spēles gala rezultātu 4:2
Spēlē par trešo vietu pēcspēlēs metienos Valga izcīna uzvaru pār Tartu SHK.
Par turnīra labāko spēlētāju kļūst I.Laktiņš, kas savā īpašumā iegūst jaunu Unihoc nūju. Par labāko vārtsargu tiek atzīts Andris Brokāns no Burtnieku novada/Valkas pirmās komandas un tiek pie vārtsarga ekipējuma somas.

Skatījumu skaits: 1100 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0