MzPiektdiena, 2024-03-29, 11:08

Sākums » 2011 » Oktobris » 05

Otrdienas vakarā Valkas sporta hallē savu trešo spēli Latvijas čempionāta pirmajā līgā aizvadīja Burtnieku novada/Valkas komanda.
Spēle sākas ar bīstamu pretinieku raidijumu pa vārtiem jau tūliņ pēc centra izspēles. Komandas spēli iesāk ātrā tempā un kā vieniem tā otriem rodas vairākas vārtu gūšanas epizodes, kuras gan paliek nerealizētas. Pirmie rezultātu atklāj viesi, kuri veiksmīgi nocīnoties vārtu priekšā trāpa pa bumbiņu kas atrod ceļu Andra sargātajos vārtos. Trešdaļas otrajā pusē Rolands no vārtu priekšas ''iekaplē'' bumbiņu vārtos un rezultāts kļūst 1:1. Neilgi pēc tam Oskars veiksmīgi atbruņo pretinieku uzbrucēju savā laukuma pusē un pēc slaloma starp trim pretinieku spēlētājiem ar spēcīgu vilkto metienu pārspēj pretinieku vārtsargu izvirzot vadībā mājieniekus 2:1.
Otrās trešdaļas sākumā viesi ātri vienus vārtus atgūst pēc reida pa labo malu un izlīdzina rezultātu 2:2. Pretinieks no ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1160 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2011-10-05 | Komentāri (2)