MzCeturtdiena, 2024-04-25, 10:11

Sākums » 2011 » Oktobris » 27

Burtnieku novads/Valka2 sekmīgi turpina spēlēt Lč. otrajā līgā, kur izcīnītas vēl divas uzvaras. Vispirms līdzīgā stilā kā ar Sk Veixmes uzvarot spēles papildlaikā, izbraukumā ar 8:7 tika pieveikta Pārgauja2. Pēc tam Matīšos tika uzņemti Vidzemes zonas līderu godā esošie Līgatnes florbolisti. Spēles pirmo daļu daudz veiksmīgāk aizvadīja viesi izvirzoties vadībā ar 5:2. Sākot ar otrā perioda vidu iniciatīvu pārņēma mājinieki un līdz perioda beigām panāca līdzsvaru 5:5. Trešo periodu mājinieki iesāk tikpat veiksmīgi izvirzoties vadībā 8:5. Spēles beigās sāk atkārtoties iepriekšējo spēļu scenārijs un iegūtais pārsvars kūst kā sniegs pavasara saulē. Pēdējās minūtes mājinieki spēlē izteikti uz rezultāta noturēšanu un viesiem izlīdzināt rezultātu neizdodas. Beidzot izdodas iegūt 3 punktus uzvarot ar 8:7. Pēc šīs spēles arī tabulā Burtnieku novads/Valka2 iekā ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1247 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2011-10-27 | Komentāri (0)