Sākums » 2012 » Oktobris » 31 » Otrā uzvara sezonā!
Otrā uzvara sezonā!
13:59

Pēdējā oktobra spēlē uzvarēti Rubenes 1 florbolisti ar 7:3.
Spēle sākumā pirmie vārtus gūst viesi, kad pēc diognālas piespēles precīzs ir M.Mālnieks. Trešdaļas otrajā pusē Roberts rezultātu izlīdzina, bet jau neilgi pēc tam Ivars ir veiksmīgāks cīņā par gaisa bumbu palielinot pārsvaru 2:1. Klāvs pielabo Rūķa mesto bumbiņu vārtu priekšā un trešdaļa noslēdzas jau ar 3:1 par labu mājiniekiem. Otrā trešdaļa paiet līdzīgā spēlē, bet vārtus neizdodas gūt nevienai no komandām līdz pat spēles trīsdesmitastotajai minūtei, kad divreiz pēc patāliem lēni planējošiem Roberta metieniem bumba atrod ceļu vārtos un jau 5:1. Trešdaļas beigās gan pieredzējušais viesu aizsargs U.Ulmanis vienus vārtus atgūst un pārtraukumā ejot +3 Burtnieku novada/Valkas komandai. Trešo trešdaļu nospēlējot pacietīgi, gaidot pretinieku kļudas un cenšoties izskriet kādā pretuzbrukumā izdodas spēli novadīt līdz uzvarai. A.Bērziņš gan dod nelielas cerības viesiem, kad rezultāts tieks samazināts līdz 3:5, bet tad Oskars pārtver piespēli laukumā vidusdaļā un ir precīzs palielinot rezultātu atkal līdz komfortablajam +3. Punktu spēlei pieliek Dāvis kurš pēc tāla metiena vēlreiz pārspēj pretinieku vārtsargu K.Urbānu.
Atkal veiksmīga spēle Robertam Līviņam, kuram 3+1. Izskatās ka sezonas sākumā Rūķim bumbiņu atliek tikai palaist vārtu virzienā un tā atradīs ceļu pretinieku vārtos.
Par labākajiem spēlētājiem tiek atzīti - mājiniekiem Andris, bet pretiniekiem pirmo vārtu autors Matīss Mālnieks.

Skatījumu skaits: 2893 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0