Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Sākums » 2012 » Novembris » 03

Piektdienas vakarā Valkas sporta hallē risinājās šīs sezonas līdz šim aizraujošākā spēle florbolā, starp Burtnieku novads/Valka un Ogres Vilki komandām.
Aizsteidzoties notikumiem priekšā, spēles pagarinājumā laimīgu uzvaru izrāva ''vilki'' ar rezultātu 11:10.
Spēles sākums sekmīgāks padevās viesiem, kuri pirmie atklāja rezultātu un arī spēja noslēgt pirmo trešdaļu ar sev komfortablu pārsvaru 6:3. Otrās trešdaļas sākums mājiniekiem neko labu nesolīja, jo jau pašās pirmajās minūtēs vilkiem izdodas gūt vēl vienus vārtus un rezultāts kļuva diezgan nepatīkams 3:7. Pēc minūtes mājinieki gan spēj vienus vārtus atgūt, bet tad viesi vēlreiz atvēsina daudzos līdzjutējus, atjaunojot četru vārtu pārsvaru. Otrās trešdaļas otrajā pusē, nepilnas pusminūtes laikā, mājinieki ļauj saviem līdzjutējiem uzgavilēt nepilnas pusminūtes laikā gūstot divus vārtus un atpūtā ejot ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 3147 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2012-11-03 | Komentāri (1)