Sveicināti Viesis | RSS
Sākums
Vietnes izvēlne

Sākums » 2011 » Novembris » 14

Piektdienas vakarā sezonas tālākā izbraukuma spēle Kalsnavā pret vietējo florbola komandu. Pret Kalsnavas florbolistiem jau viena spēle tika aizvadīta, kad ļoti pārliecinoši Valkā čempionāta atklāšanas spēlē tika izcīnīta uzvara ar 10:1. Lai arī kalsnavieši ir šī turnīra debitanti un pie uzvarām vēl ne reizes nav tikuši spēļu rezultāti liecināja par sīvām spēlēm savā mājas mazajā laukumā ar jebkuru pretinieku.
Spēles sākumā bumbiņu vairāk kontrolē viesi, bet vārtus kādā no pretuzbrukumiem gūst mājinieki, liekot nevisai kuplajam skatītāju atbalstam tribīnēs uzgavilēt. Prieki gan sanāk īsi, jo jau nākamajā uzbrukumā pirmā maiņa izspēlē pārsvaru trīs uz divi un rezultatīvu metienu izdara Gunārs. Tā arī noslēdzas pirmā trešdaļa. Otrās trešdaļas sākumā atkal pretuzbrukumā Jānis pēc Gunāra piespēles dubulto pārsvaru un izvirza viesus vadībā ar 2:1. Pēc tam Eduards, kas atgriezies laukumā pēc ilgāka ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1176 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2011-11-14 | Komentāri (0)