MzSestdiena, 2024-04-20, 09:27

Sākums » 2011 » Novembris » 14 » Pret Kalsnavu izcīnīta trešā uzvara sezonā (papildināts ar foto no spēles)
Pret Kalsnavu izcīnīta trešā uzvara sezonā (papildināts ar foto no spēles)
13:07

Piektdienas vakarā sezonas tālākā izbraukuma spēle Kalsnavā pret vietējo florbola komandu. Pret Kalsnavas florbolistiem jau viena spēle tika aizvadīta, kad ļoti pārliecinoši Valkā čempionāta atklāšanas spēlē tika izcīnīta uzvara ar 10:1. Lai arī kalsnavieši ir šī turnīra debitanti un pie uzvarām vēl ne reizes nav tikuši spēļu rezultāti liecināja par sīvām spēlēm savā mājas mazajā laukumā ar jebkuru pretinieku.
Spēles sākumā bumbiņu vairāk kontrolē viesi, bet vārtus kādā no pretuzbrukumiem gūst mājinieki, liekot nevisai kuplajam skatītāju atbalstam tribīnēs uzgavilēt. Prieki gan sanāk īsi, jo jau nākamajā uzbrukumā pirmā maiņa izspēlē pārsvaru trīs uz divi un rezultatīvu metienu izdara Gunārs. Tā arī noslēdzas pirmā trešdaļa. Otrās trešdaļas sākumā atkal pretuzbrukumā Jānis pēc Gunāra piespēles dubulto pārsvaru un izvirza viesus vadībā ar 2:1. Pēc tam Eduards, kas atgriezies laukumā pēc ilgāka laika, rezultātu ar patālu metienu palielina līdz 3:1. Mājinieki gan nedomā tik viegli padoties un ir veiksmīgāki vārtu priekšā samazinot pārsvaru 2:3. Pēc tam gan divas reizes ''trešie'' un vienu reizi ''pirmie'' iemet bumbiņas pretinieku vārtos un padara rezultātu jau komfortablāku 6:2. Kalsnavieši vēlvienus vārtus atspēlē, bet tad vairākumā, uzreiz no soda izspēles, savus trešos vārtus gūst Jānis palielinot pārsvaru atkal līdz +4. Līdz trešdaļas beigām komandas apmainās vēl ar vārtu guvumiem un pārtraukumā ejot 8:4. Pēdējo trešdaļu mājienieki iesāk ar vārtsarga maiņu, kas gan nav veiksmīga, jo jau ar vienu no pirmajiem metieniem Eduards pārspējot vārstargu pie reizes arī noformē sev ''hat-trick'' un komandai devītos vārtus. Edijs līdzīgā veidā ieripina bumbiņu pa zemi gūstot savus pirmos un Rolands uzstāda galarezultātu 11:4. 11 vārti 11. novembrī Lācplēša dienā ir kā zīmīgs punkts spēlei.
Rezultatīvākie spēlētāji Burtnieku novada/Valkas rindās: Jānis K. 3+1, Eduards 3+1, Gunārs 1+1, Jānis T. 1+1,
Armands 1+1, Ivars 0+2, Rolands 1+0 un Edijs 1+0.