MzPiektdiena, 2024-04-19, 03:35

Sākums » 2011 » Janvāris » 11

Normana Ievenieka rīkotajā ziemassvētku jampadracī Burtnieku komanda izcīna sesto vietu.
Komandas sadalītas divās apakšgrupās pa piecām katrā. Tiek izspēlēta apļa sistēma pēc kura arī tiek dalītas vietas attiecīgi apakšgrupas pirmās vietas spēlē par pirmo vietu otrās par trešo un tā tālāk.
Interesanti, ka pēc katras spēles tiek mesti pēcspēles metieni, kuros uzvarot tiek iegūts papildus viens punkts.
Pirmajā spēlē Burtnieku komandas pretienieki ir Rūķu čomi, kuros ja kādreiz spēleja Valkas aktīvisti tad pēdējā laikā arvien vairāk pārstāvēti tiek Rubenes komandas spēlētāji. Neizšķirts 1:1, pēc spēles metienu sērijā veiksmīgāki ir burtniecieši izcīnot papildus vienu punktu. Nākamajā spēlē pret Čiekuriem, kur atkal neizšķirts 1:1 un pēc spēles metienos uzvara. Pret Vaidavas komandu bezierunu zaudējums 1:7 un arī buļļos neizdodas uzvarēt. Pēdējā grupu turnīra spēlē uzvara p ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 1384 | Pievienoja: mzflorbols | Datums: 2011-01-11 | Komentāri (0)

Gada pēdējā spēle tika aizvadīta Matīšu sporta namā pret līgas favorīti un līdervienību FK Valmieras komandu.
Jau pats spēles sākums ir neveiksmīgs Burtnieku komandai, kad veiklākais vārtu priekšā ir Ints Vilks atsisto bumbiņu raidot vārtos panākot 1:0. Vairākumā gan Raivo izdodas vienus vārtus atgūt. Valmiera minūtes laikā iemet divus vārtus panākot 3:1. Nedaudz vēlāk valmierieši neatļauti kavē mājiniekus par ko tiek noraidīti uz divām minūtēm. Vairākums ir pagalam nevaiksmīgs zaudējot vēl divus vārtus un trešdaļu nākas noslēgt ar 1:5. Otrās trešdaļas sākumā Raivo vēlreiz vairākumā pārspēj Renāru Krūmiņu sadeldējot vārtu starpību līdz -3. Otrajā trešdaļā komandas pārmaiņus gūst vārtus -  vēlreiz izceļas Raivo un Rolands. Pārtraukumā ejot 4:8. Pēdējā trešdaļā valmierieši turpina iesākto pakapēniski pa ... Lasīt tālāk »