MzSestdiena, 2024-04-27, 04:04

Sākums » 2011 » Janvāris » 11 » Gada pēdējā spēlē sagrāve pret Valmieru.
Gada pēdējā spēlē sagrāve pret Valmieru.
16:17

Gada pēdējā spēle tika aizvadīta Matīšu sporta namā pret līgas favorīti un līdervienību FK Valmieras komandu.
Jau pats spēles sākums ir neveiksmīgs Burtnieku komandai, kad veiklākais vārtu priekšā ir Ints Vilks atsisto bumbiņu raidot vārtos panākot 1:0. Vairākumā gan Raivo izdodas vienus vārtus atgūt. Valmiera minūtes laikā iemet divus vārtus panākot 3:1. Nedaudz vēlāk valmierieši neatļauti kavē mājiniekus par ko tiek noraidīti uz divām minūtēm. Vairākums ir pagalam nevaiksmīgs zaudējot vēl divus vārtus un trešdaļu nākas noslēgt ar 1:5. Otrās trešdaļas sākumā Raivo vēlreiz vairākumā pārspēj Renāru Krūmiņu sadeldējot vārtu starpību līdz -3. Otrajā trešdaļā komandas pārmaiņus gūst vārtus -  vēlreiz izceļas Raivo un Rolands. Pārtraukumā ejot 4:8. Pēdējā trešdaļā valmierieši turpina iesākto pakapēniski palielinot pārsvaru līdz 13:4. Pie vienpadsmitajiem zaudētajiem vārtiem iespēja uzspēlēt tiek dota arī Krišjānim, kuram gan glābt komandu neizdodas un jau pēc nospēlētām 30 sekundēm nākas kapitulēt  pēc Gata Liepiņa metiena. Ceturto reizi pretinieku izdodas pārspēt arī Raivo, bet tas arī ir viss no mājinieku puses. Trešās trešadaļas beigas tiek noslēgtas tieši tāpat kā pirmās zaudējot divus vārtus vairākumā un līdz ar to piedzīvots lielākais zāģis šajā sezonā 5:15. Fantastiska spēle pretnieku rindās G.Liepiņam un I.Vilkam abiem nopelnot pa septieņiem punktiem. Mājinieku rindās Raivo četri vārti.
Punktus mājineiku labā guva: Raivo 4+0, Jānis 0+3, Rolands 1+0 un Rūdis 0+1.

Skatījumu skaits: 810 | Pievienoja: mzflorbols | Reitings: 0.0/0