MzCeturtdiena, 2024-04-25, 05:48

Sākums » 2009 » Decembris » 22

Šī gada pēdējā spēle bija jāaizvada Kalsnavā pret komandu, ar kuru ir veicies visvisādi. Pērnajā sezonā tika aizvadītas četras savstarpējās spēles. Vispirms toreizējā mājas laukumā Rubenē uzvara ar 7:6, pēc tam Kalsnavā tikai bullīšos 9:8, tad otrā izbraukuma spēlē tika piedzīvota pamatīga sakāve  ar 11:6, un visbeidzot zaudējums Matīšos pēdējā regulārās sezonas spēlē 7:9.
Vieglu cīņu arī šoreiz neviens neprognozēja, lai arī šozezon  Kalsnavas florbolisti vēl ne reizi nebija uzvarējuši!
Spēle, kā jau visas līdzšinējās sezonas spēlēs, iesākas vienādi... ar zaudētiem vārtiem jau pašā spēlēs sākumā. Trešdaļas vidū Ivars rezultātu, pēc standartsituācijas, izlīdzina, bet jau pēc dažām minūtēm atkal zaudēti vārti un pārtraukumā ejot 1:2.
Otrā trešdaļa sākta apņēmīgi un jau desmitājā sekundē pēc aktīva presinga Raivo vispirms izlīdzina, tad izvirza vadībā, bet jau trešdaļas vidū dubulto p ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 867 | Pievienoja: 17 | Datums: 2009-12-22 | Komentāri (0)