MzOtrdiena, 2024-04-16, 09:53

Sākums » 2009 » Decembris » 11

Aizvadīta kārtējā spēle Latvijas čempionāta otrajā līgā. Šoreiz nākas piekāpties sezonas līderei - komandai Ādaži!
Spēles sākumā neveiksmīgi nospēlē pretinieks, kas nopelna divas minūtes par spēli ar galvu. Vairākumā diemžēl nekas neizdodas un pēc pāris minūtēm pretinieks atklāj rezultātu 1:0. Pretinieki uzķēruši spēles pavedienu pirmo trešdaļu noslēdz ar četru vārtu pārsvaru!
Otro trešadaļu mājinieki uzsāk vēl apņēmīgāk un tas nes rezultātu. Vispirms mazākumā Raivo iemet savus pirmos, bet pēc dažām minūtēm arī otros vārtus un spēles iniciatīva jau pieder mājiniekiem. Bet tad kārtējo nesaprotamo sodu no laukuma otra gala saskata mums labi pazīstamais tiesnesis un, lai kā otrs tiesnesis cenšas parādīt, ka sods tomēr nav bijis lēmums ir pieņemts - divas minūtes Gatim par spēli guļus. Mazākumu gan izdodas izturēt, bet tiklīdz komanda ir vienādos sastāvos pretinieks tomēr ... Lasīt tālāk »
Skatījumu skaits: 853 | Pievienoja: 17 | Datums: 2009-12-11 | Komentāri (0)